Wszystko, co musisz wiedzieć o personalizacji Vans

Kiedy otworzyliśmy nasz pierwszy sklep w 1966, jeden z klientów zapytał o tenisówki w wybranym kolorze. Założyciel Vansa Paul Van Doren bez zastanowienia odpowiedział, że jeśli ten wróci z odpowiednią tkaniną, przygotuje spersonalizowaną parę obuwia. Pojawił się pomysł. Design szachownicy wyniknął początkowo z chęci naszych klientów do stworzenia unikatowej pary, korzystając z własnych pomysłów i inspiracji.  Właśnie to przyczyniło się do sukcesu marki Vans, zaskakującej kreatywnymi modelami obuwia.

 

creating-custom-vans-on-smartphone

 

Dziś już nie musisz przynosić własnej tkaniny. Mamy nieograniczoną liczbę możliwości personalizacji dostępnych dla naszych pięciu najpopularniejszych modeli butów sportowych oraz obuwia dziecięcego. Jedyne co musisz zrobić to zwizualizować wymarzoną parę i złożyć projekt online, a my zajmiemy się resztą. Co chcesz wiedzieć?

 

Które Vansy mogą być spersonalizowane?

Obecnie, możesz spersonalizować modele: 

  •  Authentic

  • Slip-on

  • Sk8-Hi

  • Old Skool

  • Era

  • Kids

Wszystkie te autentyczne modele Vansa czekają na Twoje pomysły! Sprawdź ten link i odkryj modele wymienione powyżej. 

Zdecyduj się na klasyczny but lub wybierz spośród wielu opcji extra, takich jak podeszwy Comfycush, Pro Designs czy wersja na platformie, wyposażona we wzmocnienia na palcach i cholewkach dla dodatkowego wsparcia stopy. Te opcje zazwyczaj dodają kilka groszy do ceny obuwia, ale jeśli są tym, czego potrzebujesz, nie odmówimy Ci wyboru.

 

 

Jakie części Vansów można personalizować?

Każdy element obuwia może zostać zaprojektowany właśnie przez Ciebie. Do wyboru masz dziesiątki kolorów i wzorów do personalizacji skórzanej części cholewki (gumowe elementy boczne), przyszwy, obłożyn (po boku), obcasa, języka i sznurówek. 

 

 

Projektowanie vansów online nie może być prostsze. Do wyboru masz 25 kolorów i tkanin, około 40 wzorów (wliczając kultowy wzór szachownicy), opcję wyszywania liter z tyłu buta w kolorze czarnym lub białym, a nawet opcję różnych napisów na lewym i prawym bucie.  Obracaj i powiększaj wybrane elementy pod każdym możliwym kątem dzięki znakomitej funkcji 3D engine.

 

Jaki jest czas oczekiwania na zamówienie?

W zależności od wybranych opcji, zwykle od przesłania wzoru online do dostawy pary spersonalizowanych Vansów mija od 5 do 7 tygodni. Każda zamówiona para przejdzie tę samą ekspertyzę produkcyjną i rygorystyczną kontrolę jakości, jakiej klienci oczekują od naszego obuwia - zarówno modeli klasycznych, jak i tych niestandardowych.

 

 

Wszystkie nasze buty są produkowane dzięki połączeniu precyzyjnych maszyn, automatyzujących wiele procesów oraz starannego ludzkiego podejścia. To dzięki temu wyglądają tak świetnie. Personalizacja pary Vansów to jednak nieco dłuższy proces, ponieważ chcemy mieć pewność, że każda para odpowiada oczekiwaniom naszego klienta.

 

Czy mogę stworzyć Vansy używając własnego projektu? 

Oprócz możliwości wyboru spośród tysięcy potencjalnych designów, czy listy kolorów, wzorów i materiałów, nasi klienci mogą również przesłać własne projekty i stworzyć z nich prawdziwie wyjątkową parę Vansów, przy użyciu precyzyjnych, zaawansowanych drukarek.

 

man-with-skateboard-wearing-custom-slip-on-vans

 

Według nas 373 miliony możliwych kombinacji kolorów, wzorów i tkanin na wszystkie elementy obuwia nie wystarczy, by zaspokoić kreatywność naszych klientów. Dlatego każdy z nich może przesłać nam swój własny projekt, a my korzystając z niego, stworzymy piękną, świeżą i w 100% wyjątkową parę gotowych do noszenia tenisówek.

 

Czy istnieją limity personalizacji Vansów na zamówienie?

Nie możesz używać zdjęć, które naruszają prawa autorskie, logo ani zdjęć znanych osób. Ponadto nie możesz używać niczego, co jest zniesławiające, obraźliwe, dyskryminujące lub szkodliwe dla jakiejkolwiek osoby lub grupy lub co narusza czyjąś prywatność. Ponadto przesłane pliki graficzne nie mogą przekraczać 10 MB.  

 

creating-custom-slip-on-vans

 

Jakie są warunki korzystania z obrazów w przypadku personalizacji butów?” Zasady te mają zapewnić firmie Vans przestrzeganie prawa i ochronę naszych pracowników, a także dbać o naszą dobrą reputację. Bądź kreatywny, ale upewnij się, że wszystkie przesłane projekty są Twoją własną pracą.

 

Twoje Vansy, na twój sposób

Każdego roku miliony ludzi kupujących obuwie Vans prosto ze sklepowej półki są zachwycone świetną jakością, dużym wyborem jak i samą wygodą tenisówek. Mamy jednak nadzieję, że oferując usługę personalizacji, uzyskasz właśnie tę parę, o której marzysz. Już teraz wypróbuj naszego narzędzia projektowania  i zobacz co wymyślisz!