PŁATNOŚCI

 

Akceptujemy następujące metody płatności za zakupy dokonane na naszej stronie internetowej.

·       VISA, karty kredytowe/ debetowe

·       MASTERCARD, karty kredytowe/ debetowe

·       AMERICAN EXPRESS

·       VISA ELECTRON

·       MAESTRO 

·       PAYPAL

·       PRZELEWY24 (tylko w Polsce)

·       SOFORT (tylko w Austrii i w Niemczech)

·       GIROPAY (tylko w Niemczech)

·       CARTE BLEU (tylko we Francji)

·       IDEAL (tylko w Holandii)

Płatność należy uregulować w walucie wskazanej w zamówieniu przed jego przesłaniem.

Twoje produkty zostaną dostarczane po dokonaniu płatności. Zamówienia realizowane z metodą płatności Klarna wysyłamy przed rozliczeniem płatności. Jeśli nie otrzymamy płatności w rozliczonych środkach w ciągu 30 dni od daty złożenia zamówienia, zamówienie zostanie anulowane. 

Płatność kartą kredytową/ debetową
W przypadku płatności kartą kredytową lub debetową, dane karty należy podać podczas składania zamówienia. 

Podczas składania zamówienia skontaktujemy się z wystawcą karty, z prośbą o zezwolenie na użycie karty do zapłaty za produkty. Jeśli wystawca karty kredytowej nie wyda zgody na użycie karty do zapłaty za zamówione produkty, nie przyjmiemy Twojego zamówienia, a tym samym zamówione produkty nie zostaną dostarczone. Po uzyskaniu od wystawcy karty kredytowej lub debetowej zgody na użycie karty, dokonujemy blokady koniecznych środków do czasu zakończenia procesu zakupu lub jego anulowania. Do momentu zakończenia procesu zakupu z karty nie zostaje pobrana żadna kwota. Czas oczekiwania na zgodę może trwać od 3 do nawet 7 dni w przypadku anulowania zamówienia. W takich przypadkach nie zostaną dokonane żadne faktyczne opłaty, a środki zostaną ostatecznie zwolnione. Skontaktuj się z wystawcą karty kredytowej/ debetowej, aby uzyskać więcej informacji na temat zasad dotyczących zgody na transakcję.

Zastrzegamy sobie prawo do zweryfikowania tożsamości posiadacza karty kredytowej lub debetowej przez zażądanie odpowiedniej dokumentacji.

Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować bezpieczeństwo na naszej stronie internetowej i aby zapobiegać oszustwom. Wszystkie transakcje dokonywane na naszej stronie przy użyciu kart kredytowych i debetowych są przetwarzane przez Worldpay Limited, bezpieczną bramę internetową, odpowiedzialną za utrzymanie i automatyczną bezpieczną obsługę informacji dotyczących szczegółów płatności. Pamiętaj, że w dowolnym momencie i według własnego uznania możemy ograniczyć wysyłkę do określonych krajów lub destynacji, jeśli uznamy, że są one narażone na wysokie ryzyko oszustwa.

Płatność przez Paypal
W przypadku płatności za pośrednictwem systemu PayPal zostaniesz poproszony/ poproszona o zalogowanie się na konto PayPal za pomocą adresu e-mail i hasła, w celu potwierdzenia płatności. Jeśli nie masz konta PayPal, możesz również skorzystać z tej formy płatności, maksymalnie 10 razy; zostaniesz poproszony/ poproszona o podanie danych osobowych i danych karty kredytowej.

* * * * * * *