KARTA PODARUNKOWA

TO ŚWIETNY PREZENT

Idealne na każdą okazję. Możesz je wymienić na wszystko, od butów do skateboardingu po plecaki. Sprawdź saldo w dowolnym momencie.

ŁATWA W UŻYCIU

Posiadacze karty podarunkowej Vans mogą korzystać z niej wielokrotnie, karta ważna jest przez 3 lata. Nie ma konieczności wydawania całej kwoty od razu.

DOPASOWANA DO CIEBIE

Wybierz z ponad 10 wzorów i dopasuj kartę podarunkową Vans na dowolną okazję.

BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW

Przy zakupie karty podarunkowej Vans zasilasz ją wybraną kwotą, która jest w całości dostępna na zakupy w internecie lub w sklepach stacjonarnych.

Sprawdź stan środków

Termin ważności

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jakiej wartości kartę podarunkową mogę kupić?

Możesz kupić karty upominkowe o wartości od zł 1 do zł 2100.

Jaki jest okres ważności kart podarunkowych?

Nasze karty podarunkowe są ważne przez trzy lata od dnia zakupu. Nawet jeśli na karcie będą dostępne środki, zostanie ona anulowana w dniu utraty ważności i nie będzie można z niej korzystać do składania zamówień.

Jak sprawdzić środki dostępne na mojej karcie podarunkowej?

Jeśli masz u nas konto, możesz szybko i łatwo sprawdzić środki dostępne na swojej karcie podarunkowej. Wystarczy się zalogować i przejść do zakładki „Karty podarunkowe” lub skorzystać z tego linku i kliknąć „Sprawdź dostępne środki”.

Gdzie mogę skorzystać ze swojej karty podarunkowej?

Możesz korzystać z karty podarunkowej w kraju, w którym została kupiona. Dotyczy to zarówno naszego oficjalnego sklepu internetowego, jak i firmowych sklepów stacjonarnych.

Pamiętaj, że z karty podarunkowej można korzystać wyłącznie w kraju, w którym została kupiona.

Czy mogę anulować, zmienić, wymienić lub zwrócić swoją kartę podarunkową?

Karta podarunkowa to metoda płatności, dlatego jest traktowana jak gotówka. Oznacza to, że nie można jej anulować, zwrócić ani wymienić na pieniądze, chyba że pozwalają na to Twoje prawa ustawowe.

Co zrobić, jeśli środki dostępne na mojej karcie podarunkowej nie są wystarczające?

W jednym zamówieniu możesz użyć kilku kart podarunkowych, a jeśli środki na Twojej karcie podarunkowej (lub kartach) nie są wystarczające – skorzystać dodatkowo z innej metody płatności.

Co się stanie, jeśli nie wykorzystam wszystkich środków przy jednym zamówieniu?

Środki, które pozostały na karcie po dokonaniu zakupu zostają zachowane. Możesz z nich skorzystać przy składaniu kolejnego zamówienia, jeśli karta nadal będzie ważna.

Co stanie się z moją kartą podarunkową, jeśli dokonam zwrotu zamówienia?

Jeśli zwrócisz przedmioty kupione za pomocą karty podarunkowej, środki powrócą na kartę podarunkową użytą podczas składania zamówienia. Jeżeli zamówienie częściowo opłacono kartą podarunkową, a pozostałą kwotę uregulowano inną metodą płatności, środki zostaną proporcjonalnie zwrócone z wykorzystaniem tych samych metod płatności.

Dla przykładu, jeśli zapłacisz 50 za pomocą karty podarunkowej i 10, korzystając z karty kredytowej, a następnie zwrócisz zamówienie, to na kartę podarunkową zostanie zwrócona kwota 50, a na kartę kredytową – 10.

Co zrobić, jeśli moja karta podarunkowa nie działa?

Jeśli Twoja karta podarunkowa nie działa, sprawdź dostępne środki, klikając tutaj. Zwróć też uwagę na datę ważności, która znajduje się na karcie lub w e-mailu, w zależności od tego, gdzie została kupiona.

Jeżeli wszystko jest w porządku, a karta nadal nie działa, skontaktuj się z nami tutaj.

Gdzie mogę kupić kartę podarunkową?

Kartę podarunkową możesz kupić zarówno w naszym oficjalnym sklepie internetowym, jak i w firmowych sklepach stacjonarnych.

Pamiętaj, że z karty podarunkowej można korzystać wyłącznie w kraju, w którym została kupiona.

Co zrobić w przypadku, gdy karta została zagubiona lub wykorzystana przez kogoś innego?

Karta podarunkowa to metoda płatności, dlatego jest traktowana jak gotówka. Nie możemy wymienić karty, która została zgubiona, skradziona, zniszczona lub użyta przez kogoś innego.