ZWROTY
 

Jeśli nie są Państwo zadowoleni z otrzymanych produktów lub po prostu zmienili Państwo zdanie na temat ich zakupu już po wysłaniu przez nas potwierdzenia zamówienia, mogą je Państwo zwrócić w ciągu 30 (trzydziestu) dni kalendarzowych, liczonych od dnia dostawy produktów, i otrzymać zwrot wpłaconych środków.

Vans Returns

1) Utwórz "formularz zwrotu"

Prosimy odwiedzić stronę stan zamowienia, wprowadzić numer zamówienia i swój adres e-mail, kliknąć „utwórz zwrot” (zarejestrowani klienci mogą przejść do historii zamówienia, klikając Moje konto).Teraz muszą Państwo wybrać produkty przeznaczone do zwrotu, powód zwrotu, preferowaną metodę zwrotu (dostarczenie przesyłki do punktu odbioru lub odbiór przez przewoźnika pod wskazanym adresem). Następnie należy pobrać i wydrukować utworzoną etykietę.

Vans Returns

2) Pakowanie produktów i przyklejanie etykiety zwrotnej

Prosimy spakować zamówienie do oryginalnego pudełka (można użyć innego pudełka, ale zachęcamy do dbania o środowisko i powtórnego wykorzystywania pudełek zawsze, gdy jest to możliwe) i nakleić nową etykietę na poprzednią tak, aby zasłoniła ją w całości.

Vans Returns

3) Dostarczenie produktów lub przekazanie ich przewoźnikowi

Prosimy dostarczyć zwrot do dowolnego dostępnego punktu nadania lub poczekać na przewoźnika, który przyjedzie po przesyłkę we wskazanym dniu.

Vans Returns

4) Potwierdzenie otrzymana zwrotu i zwrot należności

Po otrzymaniu przez nasz magazyn zwróconego zamówienia, sprawdzeniu, czy wszystko przebiegło prawidłowo, i dokonaniu zwrotu należności (w ciągu 2–3 dni roboczych) otrzymają Państwo potwierdzenie wysłane drogą pocztą elektroniczną. W razie jakichkolwiek pytań prosimy się zapoznać z najczęściej zadawanymi pytaniami dotyczącymi zwrotów. Jeśli chcą Państwo przekazać nam uwagi lub sugestie na temat procedury zwrotu, zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem strony.

Ważne: Jeśli nie chcą Państwo postępować zgodnie z procedurą opisaną powyżej, mogą Państwo wybrać inną dogodną dla siebie metodę dokonania zwrotu. Prosimy pamiętać, że to Państwo ponoszą koszty zwrotu produktów, a dopóki towary do nas nie dotrą, będą Państwo odpowiedzialni za wszelkie uszkodzenia lub zaginięcie wysłanych produktów.

ROLO

Zamówienia Locate to zamówienia złożone w sklepie na produkty, które nie są fizycznie dostępne w magazynie sklepu, z dostawą do tego samego sklepu lub na adres domowy.

Przedmioty zakupione za pośrednictwem Locate mogą zostać zwrócone w sklepie Vans będącym własnością VANS lub w sklepie internetowym. Wyłączone są sklepy partnerskie i koncesyjne. W przypadku zwrotów online należy postępować zgodnie ze standardową procedurą zwrotów online. Zwroty on-line mogą być dokonywane TYLKO w formie cyfrowej karty podarunkowej, która podlega naszym standardowym zasadom i warunkom w zakresie kart podarunkowych.

Jeśli nie chcesz otrzymać zwrotu za pomocą cyfrowej karty podarunkowej, wypełnij formularz zwrotu w sklepie, w którym dokonano zakupu.

Prawo do odstąpienia od umowy

Należy pamiętać, że dopóki produkty pozostają w Państwa posiadaniu, są Państwo odpowiedzialni za ich bezpieczne przechowanie i utrzymanie w dobrym stanie.

W przypadku zwrotów towarów spowodowanych zmianą zdania (prawo do odstąpienia od umowy), otrzymają Państwo pełen zwrot wpłaconych środków poza kosztami dostawy.

Skorzystanie z prawa do odstąpienia od umowy nie wiąże się z żadną karą czy koniecznością podania powodu odstąpienia.

Nie uznajemy prawa do odstąpienia od umowy w przypadku produktów wykonanych na Państwa indywidualne zamówienie (np. przy użyciu wybranych przez Państwa kolorów, materiałów, monogramów), zaprojektowanych za pośrednictwem opcji Customs.

Oczywiście produkty zaprojektowane za pośrednictwem opcji Customs można zwracać, jeśli są wadliwe.

Gwarancja prawna w przypadku wadliwych towarów

Oprócz powyższego uznajemy również ustawową, obowiązującą przez 2 lata (lub przez okres dłuższy, który mogą wyznaczać przepisy prawa miejscowego) rękojmię w razie wad produktu. Jako produkt „wadliwy” rozumie się produkt uszkodzony w momencie dostarczenia lub obarczony wadą produkcyjną bądź materiałową, która pojawiła się w ciągu 2 lat (lub okresu dłuższego, który mogą wyznaczać przepisy prawa miejscowego) od zakupu. Należy pamiętać, że produktów uszkodzonych w wyniku zużycia spowodowanego użytkowaniem nie uznaje się za wadliwe.

Wadliwe produkty mogą Państwo zwrócić w ciągu 2 lat od ich odebrania. Otrzymają wtedy Państwo zwrot całej wpłaconej kwoty, łącznie z wszelkimi kosztami wysyłki, stosownie do przypadku..