ZWROTY

 

Przepraszamy! Ulepszamy obecnie nasze systemy.

Tymczasowo nie możemy realizować ani refundować zwrotów otrzymanych po 24 kwietnia.

W dalszym ciągu możesz zarezerwować swój zwrot poprzez stronę internetową i wysłać go do nas. 

Refundowanie zwrotów zostanie wznowione 7 maja.

 

Jeśli, z jakiegokolwiek powodu, nie jesteś zadowolony/ zadowolona z zakupu, w ciągu 30 dni możesz bez problemu dokonać zwrotu. Zwracane produkty muszą być nienaruszone, w oryginalnym opakowaniu, a zwrotu należy dokonywać w kraju zakupu.

W jaki sposób dokonać BEZPŁATNEGO zwrotu?

1) Utwórz "formularz zwrotu"
Wejdź na stronę Sprawdź status swojego zamówienia, wprowadź numer zamówienia i swój adres e-mail, a następnie kliknij ‘Utwórz zwrot’ (zarejestrowani klienci mogą przejść do historii zamówienia z zakładki Twoje konto). Zaznacz pozycje, które chcesz zwrócić, preferowaną metodę zwrotu (dostawa do punktu odbioru lub odbiór przez przewoźnika pod wskazanym adresem), a także wprowadź powód zwrotu. Następnie wydrukuj wypełniony formularz.

 

2) Spakuj produkty wraz z formularzem zwrotu
Spakuj produkty do oryginalnego pudełka (można użyć innego pudełka, ale w miarę możliwości zachęcamy do recyklingu) i naklej nowy adres, upewniając się, że poprzedni jest dokładnie zakryty.

 

3) Dostarcz przesyłkę lub przekaż ją przewoźnikowi
Dostarcz swoją przesyłkę zwrotną do wybranego punktu odbioru lub zaczekaj na odbiór przez przewoźnika w uzgodnionym terminie.

 

4) Zaczekaj na potwierdzenie zwrotu i zwrot pieniędzy
Otrzymasz e-mail z potwierdzeniem prawidłowego zwrotu zamówienia do naszego magazynu i dokonania zwrotu pieniędzy.

W razie jakichkolwiek uwag dotyczących procesu zwrotu, możesz kontaktować się z nami za pośrednictwem zakładki Kontakt na naszej stronie internetowej.

Ważne: jeśli nie chcesz postępować zgodnie z opisaną powyżej procedurą, możesz wybrać dowolną, dogodną dla Ciebie metodę zwrotu. Pamiętaj, że poniesiesz w takim przypadku koszty zwrotu, a także, do czasu otrzymania przez nas przesyłki, będziesz odpowiedzialny za wszelkie uszkodzenia lub zagubienie towaru.

 

Prawo odstąpienia od umowy
Jeśli nie jesteś zadowolony/ zadowolona z otrzymanych produktów lub po prostu zmieniłeś/ zmieniłaś zdanie o ich zakupie po wysłaniu Ci potwierdzenia zamówienia, możesz zwrócić towar w ciągu 30 (trzydziestu) dni kalendarzowych od daty jego dostarczenia i otrzymać zwrot pieniędzy.

Prawo odstąpienia przysługuje Ci bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji, a także bez konieczności podawania przyczyny.

Należy pamiętać, że w czasie gdy produkty pozostają u klienta, ponosi on wszelką odpowiedzialność za utrzymanie ich w bezpiecznym miejscu i w dobrym stanie.

W przypadku zwrotu z powodu zmiany decyzji (prawo odstąpienia od umowy), otrzymasz całkowity zwrot pieniędzy, z wyjątkiem kosztów wysyłki, jeśli wybrałeś tę metodę wysyłki.


Gwarancja prawna na produkty wadliwe

Oprócz praw, o których powyżej, uznajemy ustawową 2-letnią gwarancję na wady towarowe. Jako produkt "wadliwy" rozumie się produkt uszkodzony lub obarczony wadą produkcyjna bądź materiałową w ciągu 2 lat od zakupu. Należy pamiętać, że produkty uszkodzone na skutek użytkowania nie są uznawane za wadliwe.

Produkt wadliwy można zwrócić w ciągu 2 lat od otrzymania, uzyskując pełen zwrot pieniędzy, w tym wszelkie koszty ewentualnej wysyłki.

* * * * * * *