X
                    
NOWY SYGNOWANY MODEL CHIMY FERGUSONA

CHIMA PRO 2 są tak mocne, że przetrwają każdy rodzaj szaleństw na desce. Lekkie i wytrzymałe CHIMA PRO 2 posiadają ulepszoną technologię DURACAP™ i wkładkę ULTRACUSH LITE 3D, co sprawia, że należą do najbardziej uniwersalnych skateboardowych butów, zaprojektowanych na KAŻDY typ jazdy na desce. Baseny, krawężniki, rampy, ulica, poręcze i skateparki ... teraz możesz wszędzie szaleć na desce jak Chima.

KUPUJ TERAZ
TECHNOLOGIA ULTRACUSH 3DTWOJA ULUBIONA TECHNOLOGIA ULTRACUSH... W UDOSKONALONEJ WERSJI.

Vans ULTRACUSH LITE 3D łączy uczucie LEKKOŚCI i RESPONSYWNOŚĆ wkładki ULTRACUSH Lite z pianką o podwójnej gęstości, otoczoną formowaną miseczką na piętę, zapewniające niezrównaną AMORTYZACJĘ, WYCZUCIE DESKI i WSPARCIA.

TECHNOLOGIA DURACAPTERAZ DURACAP POKRYWA WIĘKSZĄ CZĘŚĆ BUTA

Dodatkowe gumowe wzmocnienia DURACAP w miejscach najbardziej narażonych na zużycie zostały tak zaprojektowane, by przetrwać ostrą eksploatację przez team Vans Pro Skate i zapewnić długotrwałą WYTRZYMAŁOŚĆ, jednocześnie oszczędzając skateboarderom czas i pieniądze.

„TEŻ JESTEM JAK CHIMA"

Przedstawiamy nowy model sygnowany przez najlepszego pro rajdera z Sydney - Chimę Fergusona, Vans Pro Skate wprowadza nowy model CHIMA PRO 2. Lekkie i wytrzymałe buty CHIMA PRO 2 wykorzystują ulepszoną technologię DURACAP i mają wkładkę ULTRACUSH LITE 3D, co sprawia, że należą do najbardziej uniwersalnych skateboardowych butów, zaprojektowanych na KAŻDY typ jazdy na desce. Niezrównana amortyzacja, wyczucie deski i wsparcie: CHIMA PRO 2 są tak mocne, że teraz możesz wszędzie szaleć na desce tak jak Chima!

CHIMA PRO

Zbudowane w oparciu o konstrukcję Vans PRO VULC LITE z wkładką UltraCush Lite
dla ograniczenia wagi i zwiększenia responsywności, z płócienno-zamszowymi cholewkami połączonymi technologią
DURACAP, które są równie wytrzymałe jak skóra, a może nawet bardziej.