Lizzie Temp FPO

THE

LIZZIE

COŚ
ZUPEŁNIE
INNEGO

THE LIZZIE

But stworzony z myślą o skateboardzistach, którzy nie znaleźli jeszcze swojego modelu idealnego. Długotrwała wytrzymałość za sprawą DURACAP™, ale dzięki zupełnie nowemu fasonowi i zmodernizowanej podeszwie dają też poczucie komfortu od pierwszego założenia. Pierwszy autorski but Lizzie Armanto jest inny, bo nie każdy amator jazdy na desce ma takie same potrzeby.

KUP THE LIZZIE
Lizzie Temp FPO
Lizzie Temp FPOLizzie Temp FPOLizzie Temp FPOLizzie Temp FPOLizzie Temp FPO
100% BAWEŁNY EKOLOGICZNEJ

Całkowicie nowa cholewka (panel boczny, język i wyściółka) jest wykonana z bawełny pozyskiwanej ze źródeł odnawialnych. To znaczy, że w czasie gdy Ty cieszysz się swoim obuwiem, surowiec w naturalny sposób odrasta. VANS/SUSTAINABILITY

Lizzie Temp FPO

Jednoczęściowe otoki gwarantujące elastyczność wykorzystują gumę SickStick™ o wysokiej zawartości składników naturalnych dla zwiększenia trwałości.

Lizzie Temp FPO
Czucie deski i lepsza amortyzacja

Zupełnie nowa konstrukcja dolnej płyty wykorzystuje elastyczne rowki w przedniej części stopy, strefowe waflowe wypustki dla trwałości i wsparcia oraz gumę SickStick™.

Lizzie Temp FPO
Trwałość

Wzmocnienia DURACAP™ w miejscach narażonych na duże zużycie oraz grubsza osłona palców DURACAP™ zapewniają wyjątkową trwałość.

Lizzie Temp FPO

Lekko zaokrąglona dolna krawędź podeszwy zewnętrznej jest wyeksponowana, co daje natychmiastowy efekt komfortu od pierwszego założenia.

Lizzie Temp FPO
Uniwersalny fason

Zupełnie nowy fason ukierunkowany na wyniki. Zaprojektowane przez Lizzie Armanto, aby zaspokoić potrzeby szerszego grona miłośników deski.

Lizzie Temp FPO
Przyczepność

Zupełnie nowa konstrukcja dolnej płyty wykorzystuje elastyczne rowki w przedniej części stopy, strefowe waflowe wypustki dla trwałości i wsparcia oraz gumę SickStick™ (mieszanka gumy w 75% oparta na wykorzystaniu biokomponentów z wysoką zawartością naturalnej gumy) w połączeniu z wzorem mikro-wafla, a także zapewnia przyczepność, której oczekujesz od Vans i poczucie najwyższego komfortu od pierwszego założenia.

Lizzie Temp FPOLizzie Temp FPO
Lizzie Temp FPOLizzie Temp FPO

KOLEKCJĘ
THE LIZZIE

KUPUJ PRODUKTY Z KOLEKCJI

POLECANE KOLEKCJE

SKATE CLASSICS

Wytrzymała konstrukcja wewnętrzna do jazdy na desce.

SKATE SHOE FINDER

Przekonaj się o tym, wybierając model odpowiedni dla siebie.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Przyszłość leży w naszych rękach.

Vans
Film krótkometrażowy
od Vans Skateboarding