BEATRICE NIE PROSI O IDEALNE POŁĄCZENIE WYCZUCIA DESKI
I WSPARCIA. ONA TEGO WYMAGA. BUTY AVE PRO – EDYCJA
BEATRICE DOMOND Z PODESZWĄ ULTIMATEWAFFLE™.

KUPUJ TERAZ
NOWE W TYM SEZONIE

KUPUJ PRO SKATE

Nasza kolekcja Pro Skate to najwyższej jakości odzież skate dla kobiet oraz mężczyzn. Jednak nie osiągnęliśmy tego wszystkiego w pojedynkę. Współpracowaliśmy z profesjonalnym zespołem deskorolkowców Vans, co w połączeniu z naszym 50-letnim doświadczeniem dało nam najlepsze zestawy Pro Skate, jakie możesz zobaczyć na ulicy.

THE SK8-HI PRO™

NOWOCZESNY SKATEBOARDING Z POWIEWEM KLASYKI. BUTY SK8-HI PRO Z DODATKOWYMI WZMOCNIENIAMI VANS DURACAP™ I LEPSZĄ AMORTYZACJĄ. KOLEKCJA FABIANY DELFINO

KUPUJ TERAZ
Vans Skate

THE SIMPSONS

KUPUJ TERAZ
Vans Skate

SHAKE JUNT

ORYGINALNA FORMUŁA VANS W STYLU SHAKE JUNT. BEZ ŻADNYCH ZAMIENNIKÓW

KUPUJ TERAZ
Vans Skate

THE KYLE WALKER COLLECTION

PRZY WŁAŚCIWYM WSPARCIU WSZYTKO JEST MOŻLIWE.

KUPUJ TERAZ
Vans Skate

LIZZIE ARMANTO

NOWOCZESNY SKATEBOARDING Z POWIEWEM KLASYKI. BUTY OLD SKOOL™️ PRO Z DODATKOWYMI WZMOCNIENIAMI VANS DURACAP®️ I LEPSZĄ AMORTYZACJĄ. KOLEKCJA LIZZIE ARMANTO.

KUPUJ TERAZ
Vans Skate

THE ROWAN PRO

PANCERNA POWŁOKA DURACAP® ZWIĘKSZA WYTRZYMAŁOŚĆ, TECHNOLOGIA POPCUSH™ ODDALA ZMĘCZENIE I POZWALA DŁUŻEJ SZALEĆ NA DESCE, A GUMOWA PODESZWA SICKSTICK™ ZAPEWNIA MAKSYMALNĄ PRZYCZEPNOŚĆ. BUTY ROWAN PRO SĄ GOTOWE DO JAZDY NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.

KUPUJ TERAZ
Vans Skate

PRO SKATE STYLE DAMSKIE

MOŻE NA TAKIE NIE WYGLĄDAJĄ, ALE ZAPEWNIAMY, ŻE NASZE PRO SKATE DLA KOBIET WYTRZYMAJĄ WIELE. USPRAWNILIŚMY KAŻDĄ PARĘ BUTÓW TAK, ABY SIĘ ŁATWO NIE ZUŻYŁA, Z EXTRA WZMOCNIENIEM W STANDARDZIE.'

KUPUJ TERAZ
Vans Skate
RODZINA

TEAM SKATE

AKTUALNOŚCI

CO NOWEGO NA VANS SKATE