PRIDE 2023

faceintrofaceintro
singface

Where Love Is Illegal

Where Love Is Illegal to kampania organizacji Witness Change, w ramach której przedstawiamy historie dyskryminacji i przeciwstawiania się jej przez osoby LGBTQI+ z całego świata. Poprzez specjalną platformę komunikacji projekt Where Love Is Illegal wzmacnia głos społeczności queer, inspirując wspólne działania, zmieniając obiegowe opinie i wpływając na dostosowanie obowiązujących rozwiązań prawnych. Organizacja Wtiness Change działa na rzecz bardziej sprawiedliwego świata, dzieląc się historiami, które mają pozytywny wpływ na życie marginalizowanych społeczności.

Exhibition in a Box

W tym roku projekt opowiadania historii Where Love is Illegal zaprasza na bezpłatne wystawy ponad 20 samodzielnych organizacji LGBTQI+ na całym świecie. Wystawy te zostaną wykorzystane w obchodach miesiąca równości, stanowiąc jednocześnie inicjatywę wspierającą lokalne działania.

Vans
VansVansVansVans

PORTRAITS WITH PURPOSE

Najlepsze historie to historie prawdziwe. Ale prawdziwe historie rzadko są nieskomplikowane. Historia PRIDE zależy od tego, gdzie jesteś, kim jesteś i kogo kochasz. Potrzebujemy Twojej pomocy w odkrywaniu prawdziwych historii PRIDE w Twoim mieście. Where Love is Illegal organizuje serię warsztatów fotografii portretowej. Wydarzenie prowadzone przez fotografa National Geographic Robina Hammonda jest otwarte dla wszystkich i pozwoli doskonalić umiejętności fotografii portretowej oraz budować świadomość i kompetencje w zakresie procesu opowiadania historii Where Love Is Illegal. Umiejętności te mogą pomóc w tworzeniu prawdziwej historii PRIDE.

Tyris Winter, uprawiająca poezję czarnoskóra i niebinarna osoba queer, która poprzez swoją radość i wolność tożsamości stanowi inspirację dla innych artystów.

singfacesingface
singface

Tyris Winter

W swojej sztuce Tyris wierzy w tworzenie wizji świata, którego nie widzimy wokół nas. „Moim ulubionym aspektem nas, tęczowych baebes, jest to, że nie wahamy się wyrażać siebie i odważnie tworzyć”. „W dzieciństwie fascynowały mnie tekstury farb na ścianach w mojej sypialni.

Poznaj Tegan i Sarę Quin, queerowy, filantropijny, kanadyjski duet indie popowy.

singfacesingface
singface

Tegan & Sara Quin

Muzyczki Tegan i Sara z dumą tworzą przestrzeń dla queerowej młodzieży. „Przynależność do społeczności pozwala łatwiej poruszać się po świecie jako najbardziej prawdziwa wersja samego siebie”. To główny powód, dla którego założyły fundację Tegan and Sara i dlaczego nadal angażują się w życie swojej społeczności.

Poznaj Kae Tempest, osobę queer z Londynu, która uprawia poezję, sztukę i dramatopisarstwo.

singfacesingface
singface

Kae Tempest

Kae Tempest to osoba queer z Londynu uprawiająca poezję, sztukę muzyczną i dramatopisarstwo. Obrazy wschodu i zachodu słońca, klifów i morza są dla Kae fizycznymi manifestacjami zmiany i wytrwałości. „Ile wersji Ciebie istniało?”: oto uznanie wielu jaźni, które żyją w każdym z nas.

singfacesingfacesingfacesingface

* BĄDŹMY SOBĄ – WSZYSCY RAZEM

singface
singfacesingface
singface
singface
singfacesingface

KAŻDY ZASŁUGUJE NA TO, BY BYĆ SOBĄ, PODĄŻAĆ ZA SWOIMI MARZENIAMI I PODZIWIAĆ OWOCE SWOJEJ INSPIRACJI.

KAŻDY ZASŁUGUJE NA TO, BY BYĆ SOBĄ, PODĄŻAĆ ZA SWOIMI MARZENIAMI I PODZIWIAĆ OWOCE SWOJEJ INSPIRACJI.

KREATYWNOŚĆ TO PODSTAWA. TO NIĆ, KTÓRA NAS ŁĄCZY, PROWADZĄC DO SAMOPOZNANIA I ZAWIĄZYWANIA SIĘ SPOŁECZNOŚCI.

FUNDUSZ VANS CHECKERBOARD

Marka Vans nieustannie wspiera kampanię Where Love is Illegal fundacji Witness Change w ramach wspierania równości oraz społeczności LBGTQIA+. Poprzez swoje projekty o realnym wpływie społecznym młodzież projektuje rozwiązania dla dotyczących jej kwestii genderowych, społecznych i humanitarnych. Młodzi ludzie chcą tworzyć przyszłość, w której wszystkie dziewczęta i osoby o różnorodnej tożsamości płciowej mogą się rozwijać.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
singface