DZIĘKUJEMY! WYRAZY WDZIĘCZNOŚCI DLA NASZEJ RODZINY

Do wspaniałych członków Vans Family na całym świecie:

żyjemy w wyjątkowych czasach i cały czas staramy się odkrywać nowe sposoby radzenia sobie ze zmianami w naszym codziennym życiu, w domu, w pracy.

Wciąż nie wiadomo, jak w dalszej perspektywie pandemia wpłynie na świat, ale jesteśmy dumni z tego, że możemy wspólnie stawiać czoła temu kryzysowi, kontynuując naszą partnerską relację z Tobą i wszystkimi wspaniałymi twórcami na całym świecie.

THANK YOU: A MESSAGE OF APPRECIATION TO OUR FAMILY

These are unprecedented times, and we continue to find ways to cope as we experience the disruption to our everyday lives, both at home and at the workplace. While the lasting impact of this global pandemic is unclear, we are proud to continue the strong partnership with you and all expressive creators across the world to navigate through this time of hardship.

Chcieliśmy zobaczyć, jak robicie kickflipy w salonie, manuale w ogródku, przerabiacie opakowania swoich modeli Vans czy kręcicie pizzę w kuchni.

Wspięliście się na całkowicie nowe poziomy kreatywności, która łączy i inspiruje ludzi z całego świata.
Zobaczyliśmy tysiące wyjątkowych i inspirujących przykładów pozytywnej energii, która wszystkim się udziela.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy wzięli w niej udział, i liczymy na kontynuację!

Aktualnie z zapałem pracujemy nad tym, aby jak najszybciej ponownie otworzyć nasze sklepy. Dzięki podjęciu odpowiednich środków ostrożności lokale w niektórych krajach mogą was już bezpiecznie powitać. Sumiennie dostosowujemy się do przepisów obowiązujących w każdym kraju.
Możecie być pewni tego, że zrobimy absolutnie wszystko, aby zapewnić wam i naszym pracownikom pełną ochronę zdrowia i bezpieczeństwo. Wszyscy jesteście częścią Vans Family — Wasze zdrowie i bezpieczeństwo jest naszym priorytetem.

 

 

Dziękujemy za cierpliwość i to, że nadal jesteście z nami.