Buty Kyle Walker Pro 2: Przy właściwym wsparciu wszystko jest możliwe

img-1

Nowe buty Kyle'a Walkera to połączenie wsparcia od jego rodziny i przyjaciół oraz technologii Vans WaffleCup, stworzonej z myślą o desce.

Wsparcie ma wiele twarzy, ale dla profesjonalnego skatera Vans Kyle'a Walkera to, które uzyskał od społeczności skaterskiej oraz przyjaciół i rodziny z Oklahomy w „Alei Tornad”, miało największy wpływ na jego młodą, lecz barwną karierę. Właśnie w takie wytrzymałe wsparcie Kyle wzbogacił swoją nową kolekcję obuwia i odzieży, która dostępna będzie na całym świecie od 30 lipca.

Kolekcja butów Kyle Walker Pro 2 i odzieży opiera się na trzech filarach: styl, funkcjonalność i, co najważniejsze, skaterska dusza. Nowoczesne, minimalistyczne buty skaterskie Slip-On z dodatkami oddają podejście do świata Kyle'a i celebrują ludzi i miejsca, które go ukształtowały.

img-2

„Chciałem stworzyć coś więcej niż tylko zwyczajne buty Vans” – mówi Kyle. „Uwielbiam modele Vans Slip-On, na początku nosiłem tylko je. Ta propozycja łączy w sobie cechy mojego poprzedniego projektu oraz modeli Slip-On. Buty są też bardziej eleganckie niż zwyczajne skejterskie modele”.

Kyle nie przestaje przekraczać kolejnych granic skateboardingu i inspirować innych zawodników, dlatego wsparcie odgrywa dla niego kluczową rolę. Tworząc buty Kyle Walker Pro 2, specjalnie poprosił o wykorzystanie w nich technologii WaffleCup, która stanowi najlepsze połączenie wulkanizowanej giętkości i wyczucia deski w przedniej części stopy, wsparcia w śródstopiu i przy pięcie, oraz solidnej wytrzymałości. Nie zabrakło też PopCush, najwyższej jakości amortyzacji przeciwwstrząsowej z jeszcze lepiej zwracającą energię technologią, oraz dodatkowych wzmocnień Duracap.

Kyle chciał, by jego nowy model miał minimalistyczny, nowoczesny wygląd oraz ponadczasową kolorystykę – cholewki w antycznej bieli, miętowe podeszwy oraz wewnętrzne detale spełniają te wymagania. Ten sam wyszukany wygląd cechuje jego zestaw odzieży. Kolekcja oddaje hołd korzeniom Kyle'a, nie rezygnując tym samym ze stonowanego, wyrafinowanego stylu.

img-3
img-4
img-1

Buty Kyle Walker Pro 2 oraz kolekcja odzieży Kyle Walker są już dostępne na całym świecie w skateshopach, online oraz w sklepach Vans.