Wszystko, co musisz wiedzieć o ComfyCush

Uwielbiasz Vansy, ale potrzebujesz dodatkowej amortyzacji? Nasza nowa kolekcja tenisówek ComfyCush może być dokładnie tym, czego szukasz. Wszystkie znane i uwielbiane przez Ciebie projekty zostały przeprojektowane z myślą o optymalnej amortyzacji, miękkości i wsparciu — buty ComfyCush to najlepsze połączenie obu światów. Klasyczny styl i zaktualizowany komfort hi-tech.

Czym są Vansy ComfyCush?

Kolekcja Vans ComfyCush wzbogaca klasyczne, oryginalne buty skate o doskonałą amortyzację i wygodę, tkaniny i elastyczność. Nazwa mówi wszystko. Buty Vans ComfyCush zostały przeprojektowane z myślą o komforcie.

Pianka i guma są wspólnie formowane, aby stworzyć bardziej miękką podeszwę zewnętrzną. Dodatkowe wsparcie łuku stopy zapobiega zmęczeniu w miarę upływu czasu. Bezszwowe wnętrza zapobiegają otarciom. Wzięliśmy niektóre z naszych ulubionych styli butów i dodaliśmy technologię ComfyCush:

Dzięki dwukrotnie większej wyściółce pod stopami w porównaniu z naszymi klasycznymi butami, Vansy Comfycush mają wrażenie chodzenia po chmurze.

Czy Vansy ComfyCush wyglądają tak samo jak oryginalne Vansy?

Trampki ComfyCush Vans odzwierciedlają esencję wszystkich naszych klasycznych butów Vans z niewielkimi aktualizacjami estetycznymi. Jednak żadna ze zmian nie odbiega od ogólnego wyglądu oryginalnych butów Vans, które ludzie znają i kochają.

Vansy są rozpoznawane na całym świecie dzięki charakterystycznej podeszwie o strukturze wafla. Podeszwa pary ComfyCush Vans wygląda nieco inaczej niż oryginał, ale zachowano klasyczny wygląd i fakturę buta. Podeszwa z pianki jest połączona z klasyczną gumową podeszwą zewnętrzną Vans. Technologia ComfyCush jest widoczna, ale bieżnik zawiera taką samą ilość gumy jak oryginalne buty.

Większość ulepszeń ComfyCush ma charakter wewnętrzny, dzięki czemu buty do biegania z amortyzacją mają wygląd klasycznego skateboardingu.

Buty Slip-on ComfyCush są dostępne w tym samym charakterystycznym stylu szachownicy, który stał się natychmiast rozpoznawalny na całym świecie. Skonstruowane, aby poprawić komfort bez poświęcania charakterystycznego stylu.

Czy ComfyCush są trwałe?

Trwałość butów ComfyCush utrzymuje wysoką reputację Vans, osiągniętą przez lata użytkowania. Najwyższej jakości produkcja i proces konstrukcyjny doskonalony przez pięć dekad wyznaczyły standardy trwałości w kulturze skateboardingu i nie tylko.

Vans ComfyCush Old Skool Shoes łączy doskonałą technologię amortyzacji z klasyczną, trwałą cholewką z zamszu i płótna. Te buty, którym ufają rolkarze, poradzą sobie z intensywnym zużyciem, są trwałe.

Czy rozmiar ComfyCush jest uniwersalny?

Rozmiary Vans uwzględniają płeć. Od stworzenia naszych oryginalnych butów pokładowych po nasze ComfyCush Old Skools, buty Vans są tworzone dla wszystkich i cieszą się nimi wszyscy.

Rozmiary unisex można znaleźć na metkach większości Vansów. Niektóre z naszych projektów są określane jako męskie lub damskie po prostu ze względu na typowy zakres rozmiarów produkcyjnych. Nie czuj się ograniczony przez metki, wybierz styl i rozmiar, który Ci odpowiada.

Od pierwszego dnia stawiamy na indywidualne wyrażanie stylu. Nasza seria ComfyCush kontynuuje tę misję, zwiększając komfort natychmiast rozpoznawalnych, niewiarygodnie trwałych butów skateboardowych Vans.