Najlepsze skate podcasty

Uwielbiasz słuchać interesujących podcastów? Od wskazówek, jak dobrze wykonać kickflip, po wyznania pro skateboarderów - przygotowaliśmy dla Ciebie listę najlepszych skate podcastów, gotowych do przesłuchania. Zbierzesz kilka praktycznych wskazówek, które wykorzystasz później na rampie, a także dowiesz się więcej na temat przemysłu na dużą skalę, prosto od legend skateboardingu.

Naładuj telefon, podłącz słuchawki i dodaj do swojej kolejki naszą propozycję najlepszych skate podcastów!

All I Need

Częstotliwość: co tydzień

Odkąd po raz pierwszy ukazał się w 2012 roku, pro skateboarder Anthony Shelter zachwyca swoim energicznym i płynnym stylem prowadzenia podcastów. Czeka na Ciebie mnóstwo odcinków na każdy temat - od procesu tworzenia deskorolki po relacje z przeżyć bliskich śmierci. Sprawdź rozmowy z gośćmi takimi jak: Sam Curran, Brandon Westgate, Corey Goonan, czy Rey Tapley.

Słuchaj All I Need na Apple Podcasts lub na Podomatic

The Nine Club with Chris Roberts

Częstotliwość: co tydzień

Dowiedz się jak najwięksi pro skaterzy, amatorzy, artyści, aktorzy i muzycy odkryli swoją pasję do skateboardingu z podcastem The Nine Club. Chris Roberts i jego współgospodarze, Roger Bagley i Kelly Hart, rozmawiają z legendarnymi gośćmi o ich inspirujących doświadczeniach skateboardingowych - od ulubionych miejscówek i wspomnień pierwszych deskorolek po złamane kości, a nawet usunięcie śledziony. Odcinki są także dostępne na ich kanale YouTube, więc oprócz słuchania podcastów, masz okazję podejrzeć ich pracę w studiu.

Słuchaj The Nine Club with Chris Roberts na Player FM lub na Apple Podcasts

The Skatepark Podcast

Częstotliwość: dwa razy w miesiącu

Jak odnieść sukces będąc propagatorem i reprezentantem skateparku?  Dowiedz się słuchając The Skatepark Podcast, stworzonego przez Fundację Tony'ego Hawka. Od procesu planowania nowego skateparku w Twoim mieście po renowację lokalnych banków, mis i halfpipes, gospodarze Peter Whitley i Alec Beck ujawniają wszystko, co musisz wiedzieć na temat usprawnienia terenów do jazdy w Twojej społeczności. Zdobędziesz także wskazówki dotyczące profesjonalnej jazdy oraz porcję inspiracji na nowe triki i sztuczki.

Słuchaj The Skatepark Podcast na Apple Podcasts lub na Stitcher

Quell Party

Częstotliwość: mniej więcej co dwa tygodnie

Ten damski skateboardowy podcast oferuje wspaniałą listę gości, między innymi: Stevie May, Amelia Brodka, czy Kristin Ebeling, założycielkę Skate Like A Girl. Podcast prowadzony jest przez Quell Skateboarding i Kristen Cat Party, a jego żywiołowy styl dialogu sprawia, że poczujesz się jak na dobrej imprezie. Z każdym kolejnym inspirującym odcinkiem dowiesz się więcej o ludziach odpowiedzialnych za pozytywne zamieszanie w branży.

Posłuchaj Quell Party na Quell Skate lub na Apple Podcasts 

The Bunt

Częstotliwość: co tydzień

Z tak odjazdowymi gości i naturalną energią, nie dziwi nas fakt, że podcast The Bunt ma już 8 sezonów. Legendy takie jak: Brad Cromer, Bradley Sheppard, Gary Rogers czy Matt Miller, chętnie wpadają pojeździć i pogawędzić z gospodarzami: Cephas’em Benson i Donovan’em Jones. Z dobrą muzyką, kulturą i udziałem Twoich ulubionych skateboarderów, subskrybuj już teraz - nie możesz tego przegapić.

Słuchaj The Bunt na Soundcloud lub na Apple Podcasts

Skatosis

Częstotliwość: co tydzień

Masz obsesję na punkcie wszystkiego, co związane z deskorolką? To podobnie jak Drew Domkus, który zaczął jeździć już w latach 70-tych, oraz Aaron Monte, który po raz pierwszy chwycił deskorolkę na początku obecnego tysiąclecia. Choć mogą się wydawać mało dobraną parą, 20 lat róźnicy wieku tego duetu sprawia, że słucha się ich z wyjątkowym zainteresowaniem. Słuchaj dyskusji Domkus’a i Monte na temat lokalnej sceny skateboardingu, szerszej kultury jazdy na deskorolce, ulubionych parków & więcej w ponad 120 odcinkach.

Słuchaj Skatosis na Stitcher lub na Apple Podcasts

BS with TG

Częstotliwość: dwa razy w miesiącu

Tylko jeden człowiek i jego mikrofon - amerykański skateboardzista i muzyk, Tommy Guerrero, nigdy nie ma żadnego planu, kiedy naciska przycisk nagrywania nowego odcinka. Ale właśnie dlatego wszystko jest jeszcze ciekawsze. Kultowe, niereżyserowane podcasty Guerrero pełne są odlotowych anegdotek z branży, co sprawia, że czujesz się z nim jak na wyprawie. Z gościnnym udziałem między innymi: Barker’a Barretta, Chico Brenesa, czy Jeremy’ego Fisha, BS with TG gwarantuje prosty, lecz interesujący odsłuch.

Słuchaj BS with TG na Apple Podcasts lub na Player FM

Ripride with Andy Roy

Częstotliwość: co tydzień

Nowy podcast dla miłośników mega ramp, Ripride with Andy Roy opowiada o życiu tego sławetnego skatera, jego skateboardingowych doświadczeniach i nietypowym marzeniu o byciu wystrzelonym z procy.  Razem ze swoich współgospodarzem Davidem Derry, zabiorą cię w dynamiczną podróż przez wspominki pierwszej przygody Derry'ego na rampie, przeprowadzą wywiad z Nickiem Merlino i będą opowiadać o deskorolce, aż koła odpadną. Pasjonujący odsłuch dla wielbicieli freestyle'u.

Słuchaj Ripride with Andy Roy na Podbean lub na Apple Podcasts

Czy któryś z wymienionych podcastów trafi do Twojej kolejki? Zanurz się w scenę skateboardingu i poczuj inspirację, by z każdym kolejnym odcinkiem miażdżyć swój następny freestyle na ulicy, w parku, czy na rampie. Do kolejnego razu, podążaj własną drogą!