*
* PONADCZASOWY KLASYK

THE OLD SKOOL

Since 1977

Aka "Style 36"

KULTOWY BOCZNY PASEK POJAWIŁ SIĘ W MODELU OLD SKOOL™ W 1977 ROKU.

THE OLD SKOOL

Historia

BUNTOWNICY I BUNTOWNICZKI JUŻ OD DAWNA WYBIERAJĄ BUTY OLD SKOOL™. W LATACH 90. MODEL TEN STAŁ SIĘ KLASYKIEM WŚRÓD ULICZNYCH SKATERÓW I LEGENDARNYCH HARDCOROWYCH PUNKÓW – DZISIAJ STANOWI SYMBOL KREATYWNEGO NIEPOSŁUSZEŃSTWA.

THE SK8-HI

Since 1978

Aka "Style 38"

JEDEN Z KULTOWYCH MODELI VANS OD LAT 70., UGRUNTOWANY SYMBOL KULTURY STREETWEAR I BUT NA KAŻDĄ OKAZJĘ.

THE SK8-HI

Historia

TUŻ PO MODELU OLD SKOOL™, RÓWNIEŻ W 1978 R., POJAWIŁ SIĘ SK8-HI™, DRUGI MODEL Z PASKIEM BOCZNYM. JEGO STYL I WYŚCIÓŁKA PONAD KOSTKĘ NA NOWO OKREŚLIŁY ESTETYKĘ BUTÓW SKATEBOARDOWYCH. OD TEGO CZASU MODEL SK8-HI™ DOSKONALE SPRAWDZA SIĘ JAKO UNIWERSALNE OBUWIE I STANOWI TRWAŁY SYMBOL MIEJSKIEJ KULTURY.

THE AUTHENTIC

Since 1966

Aka "Style 44"

MODEL AUTHENTIC™ TO ORYGINALNA TRADYCYJNA SYLWETKA VANS Z ROZPOZNAWALNĄ PODESZWĄ WAFLOWĄ.

THE AUTHENTIC

Historia

MODEL AUTHENTIC™ TO ORYGINALNA TRADYCYJNA SYLWETKA VANS Z ROZPOZNAWALNĄ PODESZWĄ WAFLOWĄ. WPROWADZONY W 1966 ROKU I PIERWOTNIE ZNANY JAKO STYL 44, MODEL AUTHENTIC™ JEST UCIELEŚNIENIEM NASZEJ POSTAWY „OFF THE WALL” REPREZENTUJĄCEJ DUCHA KULTUROWEJ REBELII I KREATYWNOŚCI.

THE SLIP-ON

Since 1979

Pop Culture Icon

FASON SLIP-ON™ Z KULTOWĄ CZERWONĄ METKĄ VANS NA PIĘCIE I ROZPOZNAWALNĄ GUMOWĄ WAFLOWĄ PODESZWĄ ZEWNĘTRZNĄ.

THE SLIP-ON

Historia

FASON SLIP-ON™ Z KULTOWĄ CZERWONĄ METKĄ VANS NA PIĘCIE I ROZPOZNAWALNĄ GUMOWĄ WAFLOWĄ PODESZWĄ ZEWNĘTRZNĄ ZOSTAŁ WPROWADZONY W 1979 ROKU, BY SPROSTAĆ POTRZEBOM MIŁOŚNIKÓW SKATEBOARDINGU I BMXÓW. OBECNIE TO IKONA POPKULTURY I MODOWE ŚWIADECTWO SWOBODNEGO STYLU ŻYCIA.

THE ERA

Since 1976

Aka "Style 95"

PIERWSZY NISKI SZNUROWANY MODEL VANS Z WYŚCIEŁANYM KOŁNIERZEM DLA WIĘKSZEGO KOMFORTU I WSPARCIA.

THE ERA

Historia

VANS ERA™, PIERWOTNIE POD NAZWĄ VANS #95, POWSTAŁY W 1976 ROKU I ZOSTAŁY SPOPULARYZOWANE PRZEZ LEGENDARNYCH Z-BOYS Z SANTA MONICA. BYŁ TO PIERWSZY MODEL, W KTÓRYM ZASTOSOWALIŚMY NASZ SŁYNNY WYŚCIEŁANY KOŁNIERZ, ZMIENIAJĄC TYM SAMYM NA ZAWSZE DEFINICJĘ KOMFORTU. NIEZMIENNIE, POZOSTAJE ULUBIEŃCEM TWÓRCÓW NA CAŁY ŚWIECIE.