T&C

Gdy wydasz 225 PLN lub więcej na www.vans.pl (bez podatków i kosztów wysyłki) między godziną 8:00 CET dnia 01.12.2020 a godziną 23:59 CET dnia 31.12.2020, otrzymasz kod promocyjny upoważniający do 75 PLN rabatu na kolejne zamówienie towarowe o minimalnej wartości 225 PLN złożone na www.vans.pl między godziną 8:00 CET dnia 01.01.2021 a godziną 23:59 CET dnia 31.01.2021. Oferta z rabatem 75 PLN jest dostępna wyłącznie online na www.vans.pl i nie można z niej skorzystać w sklepie stacjonarnym.
Kod promocyjny i potwierdzenie zamówienia zostaną wysłane w osobnych e-mailach.
Aby skorzystać z kodu promocyjnego na 75 PLN rabatu, złóż zamówienie o minimalnej wartości 225 PLN na www.vans.pl, wprowadź kod promocyjny na stronie płatności i kliknij „Zastosuj”.
Z rabatu o wartości 75 PLN można skorzystać tylko raz.
Oferty nie można łączyć z innymi kuponami, ofertami ani zniżkami, w tym zniżkami dla pracowników, z wyjątkiem darmowej wysyłki (w przypadku gdy jest ona dostępna).​
Z kodu promocyjnego na 75 PLN rabatu można skorzystać tylko raz w danym zamówieniu.
Rabatu 75 PLN nie można wymienić na gotówkę ani przelać na konto.
Cała oferta dotyczy wyłącznie towarów Vans w regularnej cenie i nie dotyczy zakupu kart podarunkowych ani podatku od sprzedaży.
Kwota wcześniejszych zakupów i zamówień złożonych bez użycia kodu promocyjnego nie może być zmieniona.
W razie zwrotów, Vans zastrzega sobie prawo do odliczenia kwoty wykorzystanego kuponu od rzeczywistej wartości zakupu i stosownego zwrotu.
Oferta w każdej chwili i bez uprzedzenia może ulec zmianie.​
Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku zgubienia, kradzieży lub zniszczenia kodu oraz jego wykorzystania bez Twojego pozwolenia.

Oferta dostępna wyłącznie w sklepach detalicznych firmy Vans*. Zrób zakupy za co najmniej 225 PLN w dniach od 01/12/20 do 31/12/20 i odbierz kupon zniżkowy na kwotę 75 PLN na kolejne zakupy w sklepie powyżej kwoty 225 PLN w dniach od 01/01/21 do 31/01/21.​
Kuponu nie będzie można zrealizować w sklepach internetowych ani outletowych. Oferta zniżki na kwotę 75 PLN ważna jest jednorazowo przy zakupie powyżej 225 PLN. Dla każdego zamówienia można wykorzystać tylko jeden kupon zniżkowy na kwotę 75 PLN, należy przy tym okazać oryginalny paragon dołączony do kuponu. Jeśli nie podano inaczej, tej oferty nie można łączyć z innymi kuponami, ofertami ani rabatami, wliczając w to zniżki dla pracowników. Kuponu nie można przekazywać, powielać, modyfikować ani sprzedawać. Nie ponosimy odpowiedzialności, jeśli kupon zostanie zgubiony, skradziony, zniszczony, uszkodzony lub wykorzystany bez Twojej zgody. Oferty zniżki na kwotę 75 PLN nie można wymienić na gotówkę. Cała oferta dotyczy wyłącznie towarów Vans w regularnej cenie i nie dotyczy zakupu kart podarunkowych ani podatku od sprzedaży. Nie obejmuje produktów z kolekcji Vault by Vans. ​
Oferta jest dostępna w ograniczonym czasie i może ulec zmianie w dowolnej chwili bez powiadomienia.​
W razie zwrotów, Vans zastrzega sobie prawo do odliczenia kwoty wykorzystanego kuponu od rzeczywistej wartości zakupu i stosownego zwrotu.

*VANS Store Katowice, VANS Store Warszawa Arkadia, VANS Store Warszawa Mokotów, VANS Store Warszawa Złote Tarasy.