T&C

ONLINE

Wydaj co najmniej zł 345 na stronie www.vans.pl (przed opodatkowaniem i kosztami wysyłki) od 1 do 12 grudnia 2021 roku, a otrzymasz kod promocyjny na 20% zniżki do wykorzystania przy następnym zakupie produktów nieprzecenionych na stronie www.vans.pl między 1 stycznia a 28 lutego 2022 r.
Kod promocyjny i potwierdzenie zamówienia zostaną wysłane w osobnych e-mailach.
Oferty nie można łączyć z innymi kuponami, ofertami ani zniżkami, w tym zniżkami dla pracowników, z wyjątkiem darmowej wysyłki (w przypadku gdy jest ona dostępna).​
Cała oferta dotyczy wyłącznie towarów Vans w regularnej cenie i nie dotyczy zakupu kart podarunkowych, buty snowboardowe ani podatku ​od sprzedaży. Kwota wcześniejszych zakupów i zamówień złożonych bez użycia kodu promocyjnego nie może być zmieniona.
W razie zwrotów, Vans zastrzega sobie prawo do odliczenia kwoty wykorzystanego kuponu od rzeczywistej wartości zakupu i stosownego zwrotu.
Oferta w każdej chwili i bez uprzedzenia może ulec zmianie.​
Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku zgubienia, kradzieży lub zniszczenia kodu oraz jego wykorzystania bez Twojego pozwolenia.

W SKLEPIE STACJONARNYM

Wydaj co najmniej zł 345 w wybranych sklepach* w dniach od 1 do 12 grudnia 2021 r., a otrzymasz kod promocyjny na 20% zniżki przy kolejnych zakupach pomiędzy 1 stycznia i 28 lutego 2022 r. Kupon może być wykorzystany jedynie w wybranych sklepach*. Oferta nie obowiązuje online ani w outletach.

Jeśli nie podano inaczej, tej oferty nie można łączyć z innymi kuponami, ofertami ani rabatami, wliczając w to zniżki dla pracowników. Kuponu nie można przekazywać, powielać, modyfikować ani sprzedawać. Nie ponosimy odpowiedzialności, jeśli kupon zostanie zgubiony, skradziony, zniszczony, uszkodzony lub wykorzystany bez Twojej zgody. Bez możliwości wymiany na gotówkę. Próba wykorzystania kuponu z naruszeniem niniejszych Warunków spowoduje jego unieważnienie. Oferta jest nieważna w miejscach, gdzie jest zabroniona, opodatkowana lub Cała oferta nie dotyczy zakupu kart podarunkowych, Buty Snowboardowe ​ani podatku od sprzedaży. Nie obejmuje produktów z kolekcji Vault by Vans.
Oferta jest dostępna w ograniczonym czasie i może ulec zmianie w dowolnej chwili bez powiadomienia.
W razie zwrotów, Vans zastrzega sobie prawo do odliczenia kwoty wykorzystanego kuponu od rzeczywistej wartości zakupu i stosownego zwrotu.

*VANS Store Katowice, VANS Store Warszawa Arkadia, VANS Store Warszawa Mokotów, VANS Store Warszawa Złote Tarasy