WYPRZEDAŻ

DO

40% TANIEJ

WYBRANE PRODUKTY

Znajdź swoje ulubione modele Vans z kolekcji Off the Wall w wyjątkowo korzystnych cenach. Przebieraj w całej kolekcji, albo znajdź nowe style odzieży i obuwia na naszej wyprzedaży. To Twój wybór. Wyraź siebie.

Teraz ubrania i dodatki, które od dawna chcesz mieć w swojej szafie czekają na Ciebie na wyprzedaży. Tylko teraz możesz zdobyć najbardziej kultowe modele, a także ostatnie sztuki z końcówek kolekcji - spraw by były one początkiem czegoś nowego. Sprawdź naszą ofertę dla mężczyzn oraz kobiet i znajdź brakujący element garderoby, którym podbijesz to lato! Jasna sprawa - nie zapomnij też o czymś dla dzieciaków.

Legendarne modele i Old Skool fasony w niewiarygodnych cenach: po prostu nie możesz przegapić tej wyprzedaży Vans. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Wybierz dla siebie coś nowego z naszej wyprzedaży albo poeksperymentuj z autorskimi kolekcjami butów. Otwórz się na twórczą autoekspresję. Najlepszym na to sposobem jest świeże spojrzenie na dobrze znany i wypróbowany klasyk. Na który model padnie Twój wybór?


Wyprzedaż się 15 czerwiec i kończy 14 sierpień. Wyprzedaż dotyczy tylko wybranych produktów. Online i w sklepach.