NOWE NADRUKI, WZORY I KOLORY.

ZNAJDŹ TAKI, KTÓRY IDEALNIE CIĘ ODZWIERCIEDLA.

Podstawowa rzecz to mieć wystarczająco dużo miejsca, aby schować swoje rzeczy i jednocześnie dobrze wyglądać. Dlatego wszystkie nasze plecaki damskie, męskie i dziecięce zostały zaprojektowane z myślą o codziennej wygodzie i praktyczności, bez uszczerbku dla kultowego stylu Vans. Wybierz spośród setek wzorów i kolorów z naszej kolekcji Off the Wall.

PLECAKI SZKOLNE

Mamy stosy nowych kolorów, wzorów i fasonów, które możesz łączyć z innymi akcesoriami Vans. Niezależnie od tego, czy szukasz klasycznego czarnego plecaka, czy innych produktów z kolekcji Off the Wall, koniecznie sprawdź naszą epicką kolekcję toreb, idealną do szkoły tej jesieni.

TORBY NA LAPTOPY DLA KOBIET, MĘŻCZYZN I DZIECI

W biegu i holujesz z sobą laptopa? Zadbaj o jego bezpieczeństwo korzystając z jednej z naszych toreb na laptopa, wyposażonej w wyściełaną, płaską przegrodę na Twój sprzęt i dodatkowe miejsce na multimedia. To wszystko sprawi, że podróżowanie będzie czystą przyjemnością.

UTRZYMAJ PORZĄDEK

Życie jest pełne zawirowań , dlatego nasze plecaki dla kobiet, mężczyzn i dzieci zaprojektowano tak, aby pomóc Ci utrzymać porządek podczas najbardziej zakręconych dni. Spakuj swoje drobne przedmioty do plecaka Vans z zapinanym na suwak organizerem, który łączy funkcjonalność z autoekspresją.

NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCE SIĘ PLECAKI VANS