MENU
SEE ALL
SLIP-ON
AUTHENTIC
OLD SKOOL
ERA
SK8-HI

Wygodny model slip-on to swobodne obuwie symbolizujące kulturę skateboardową i surfingową już od swej swojej premiery w 1977 roku. Wsuwany model z czarno-białym wzorem checkerboard, pojawiający się w filmach i na festiwalach muzycznych, jest natychmiast kojarzony jako wizytówka marki Vans. Przykładem tego jest film „Beztroskie lata w Ridgemont High” i jego bohater JEFF SPICOLI.

POKAŻ WSZYSTKIE MODELE SLIP-ON

Nazwa tego modelu mówi sama za siebie: to kwintesencja klasyki. Obuwie Authentic niezmiennie cieszy się popularnością wśród skaterów i surferów od czasu powstania firmy Vans w 1966 roku.

POKAŻ WSZYSTKIE MODELE AUTHENTIC

Model Old Skool zadebiutował w 1978 roku jako pierwsze obuwie z kultowym już paskiem bocznym. Pasek z początku zwany „jazzowym”, zaprojektowany przez założyciela firmy, Paula Van Dorena, stał się ponadczasowym symbolem kreatywności firmy Vans.

POKAŻ WSZYSTKIE MODELE OLD SKOOL

Vans Era był pierwszym modelem obuwia zaprojektowanego dla deskorolkowców przez deskorolkowców. Buty wprowadzone na rynek w 1976 roku i pierwotnie zwane stylem #95 zostały spopularyzowane przez legendarnych Z-Boys i w dalszym ciągu są obuwiem wybieranym przez deskorolkowców, surferów i kreatywnych ludzi na całym świecie.

POKAŻ WSZYSTKIE MODELE ERA
Era

Tuż po modelu Old Skool, również w 1978 r., pojawił się SK8-HI, drugi model z paskiem bocznym. Jego styl i wyściółka ponad kostkę na nowo określiły estetykę butów skateboardowych. Od tego czasu model Sk8-HI doskonale sprawdza się jako uniwersalne obuwie i stanowi trwały symbol miejskiej kultury.

POKAŻ WSZYSTKIE MODELE SK8-HI