Trwałość

Przędza Sturdy Spun™ jest tak wytrzymała, że sprosta codziennemu noszeniu oraz doskonale utrzymuje fason.

Wygoda

Wewnętrzny nadruk odprowadzający pot zapewnia suchość i wygodę. Efekt? Komfort każdego dnia.

   
BEATRICE DOMOND

Beatrice Domond skupia się na swojej pasji – i bardzo dobrze! Dorastając jako jedyna skaterka w małej miejscowości na Florydzie, często jeździła sama, szukając inspiracji w sobie oraz filmach z lat 90. na kasetach VHS.

Wpływy te są nadal bardzo wyraźne – Beatrice jest wyjątkową skaterką, która podchodzi do skateboardingu z pasją i szacunkiem, a jej wyjątkowy styl, mimo, iż czerpie z minionej epoki, doskonale wpisuje się w najnowsze trendy. Wszystko to pozwoliło jej ugruntować pozycję w zdominowanej przez mężczyzn ekipie Supreme, zespole Fucking Awesome marki AVE oraz wystąpić w obydwu filmach Supreme Billa Strobeka: Cherry (2015) i Blessed (2018).

Beatrice spotyka się też z zainteresowaniem ze strony świata mody, a już niebawem na rynek wejdzie jej własna marka. Przyszłość nieustraszonej skaterki wygląda optymistycznie.

Rozwiń
ROWAN ZORILLA

W czasach, gdy pełno jest dobrych skaterów, szanse na wskoczenie do grona zawodników pro graniczą z cudem. Rowan Zorilla zwraca uwagę swoim nazwiskiem oraz charakterystyczną sylwetkę, jednak najważniejsza jest jego moc, która dane jest tylko nielicznym.

Mogłoby się wydawać, że Vista w Kalifornii to kolejny punkt na mapie, jednak w świecie skateboardingu ta miejscowość jest ściśle związana z legendą H-Street. Być może Rowan ma to zakodowane w swoim DNA: jego styl jest superpłynny i elastyczny, ale ma też charakter.

Wraz ze zwariowaną ekipą o żartobliwej nazwie Shep Dawgs Rowan imponuje swoim legendarnym stylem w serii filmów własnej produkcji. Zabłysnąwszy sześciominutowym popisem w Shep Dawgs Vol. 4, Rowan związał się z marką Vans, a jego oficjalnym sponsorem została marka Baker. Od czasu zdumiewającego występu w filmie Vans Propeller, skater dał się poznać jako wszechstronny zawodnik. Szybko ugruntował status pro, pojawił się na dwóch okładkach magazynu Thrasher w ciągu roku i otrzymał nominację do tytułu „Skatera Roku”. Na tym jednak nie poprzestał – teraz jest gotów dać z siebie wszystko w Baker 4.

Rozwiń
24 HOURS OF OFF THE WALL ™ TEEHAPPENING NOW /