vans-logo

MAKE YOUROWN WAY

The Old SkoolClassic Since Forever.

JOEJAS

Raper. Producent. Rysownik. Filmowiec. Redaktor. Projektant. JoeJas to prawdziwy człowiek orkiestra. Urodził się w Atlancie, ale wychował w Londynie. Zaczął tworzyć już w wieku 13 lat.

"Moja inspiracja bierze sięz nieustannej ciekawości.Jak wyrazić kolorpoprzez piosenkę?"

Jako producent JoeJas jest znany pod pseudonimem HairyMuffinMan. Ma na koncie trzy skomponowane przez siebie albumy, a także własny podcast i program radiowy. Jest też właścicielem marki skejtowej – Fat Llama.

THE OLD SKOOL™ - PRIMARY CHECK

NTT

NTT częściej zasiada za stołem mikserskim niż występuje z mikrofonem. Jest realizatorką dźwięku i potrafi grać na wielu instrumentach, w tym na fortepianie, gitarze, ukulele, gitarze basowej i harmonijce. W swoich utworach łączy elementy jazzu, neo soulu i hip-hopu.

THE OLD SKOOL™ - PARADISE FLORAL

DUCK BALENO

Przyjaciele. Skejterzy. Muzycy. Duck Baleno to czteroosobowy zespół założony rok temu w Weronie. W swoim charakterze i stylu muzycy odwołują się do klasycznego, kultowego brzmienia.

SHOP NOW

THE OLD SKOOL™ - INCENSE

NIKAA

Wschodni Londyn. Natura. Życie. 20-letnia Nikaa jest piosenkarką czerpiącą inspiracje z wszystkiego dookoła. Podczas pisania piosenek ufa swojej intuicji. Pomimo młodego wieku jej pełna emocji twórczość jest ponadczasowa.

"Gdy śpiewam, odgrywamsamą siebie.Czasem może wydawaćsię to dziwnelub szalone."

Nikka interesuje się też aktorstwem i tańcem, ale najlepiej czuje się z mikrofonem w dłoni. Inspiruje się takimi artystkami jak Erykah Badu, Amy Winehouse i Jill Scott. Zdążyła już nawet wystąpić w londyńskiej hali Roundhouse z koncertem włoskiego jazzu z domieszką R&B.

THE OLD SKOOL™ - GRAPE LEAF

YGGL

YGGL to były profesjonalny snowboardzista, który postanowił zostać muzykiem. Jego utwory przepełnione są ideą wolności. Po zakończeniu kariery sportowej w końcu znalazł czas, by na poważnie zająć się muzyką. Jego brzmienie? To grunge z elementami muzyki cold wave.

THE OLD SKOOL™ - BLACK/BLACK

CHIKA

Chika to urodzona w Montgomery w stanie Alabama raperka, modelka i aktorka o nigeryjsko-amerykańskich korzeniach. Jej zainteresowanie muzyką wywodzi się z poetyckich slamów, w których brała udział w liceum i które pozwoliły jej wykształcić własny styl rapowania.

"MŁODZI TWÓRCY I TWÓRCZYNIE!NIE MARTWCIE SIĘ.WSZYSTKIM TRUDNO POŁAPAĆ SIĘ WŻYCIU I KAŻDY JEST TROCHĘ ZAGUBIONY."

Po nagraniu kilku lirycznych improwizacji kariera Chiki nabrała zawrotnego tempa. Udało jej się znaleźć własne miejsce na scenie muzyki rapowej, gdzie swobodnie wyraża swój buntowniczy, nonkonformistyczny charakter.

THE OLD SKOOL™ - TRUE WHITE

DENZEL CURRY

Denzel Curry to amerykański raper, wokalista i kompozytor z Carol City na Florydzie.

THE OLD SKOOL™ - NAVY

THE OLD SKOOL™

PRIMARY CHECK

PARADISE FLORAL

INCENSE

GRAPE LEAF

BLACK/BLACK

TRUE WHITE

NAVY