U NAS NIE MA MIEJSCA NA NIENAWIŚĆ LUB NIETOLERANCJĘ. SOLIDARYZUJEMY SIĘ ZE SPOŁECZNOŚCIĄ CZARNOSKÓRYCH. BLACK LIVES MATTER.

Wszyscy mamy obowiązek zlikwidować rasizm, dokonać zmian i pomóc w dźwiganiu tego ciężaru. Wiemy, że musimy się wiele nauczyć i nadal szukać wszelkich sposobów na wsparcie wszystkich osób w społeczności czarnoskórych. Aby pomóc w zwalczaniu rasowej nienawiści i dyskryminacji, Vans przekazuje $100 000 na NAACP, $50 000 na Color Of Change i $50 000 USD na GSANetwork.

Jesteście naszą rodziną i razem będziemy częscią tej zmiany na lepsze.

Together

Together

Od 1966 roku żyjemy wierząc, że Vans nie jest tylko firmą zajmującą się produkcją obuwia i odzieży, ale firmą stworzoną dla ludzi.

Nasza społeczność nadal zmaga się z rzeczywistością COVID-19, co oznacza, że opieka naszymi ludźmi pozostaje naszym priorytetem.

Więcej na ten temat, możesz dowiedzieć się od naszego Global Brand President, Doug Palladini.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Make Something

Kreatywność to wspaniała rzecz, dzięki której możemy poczuć się lepiej. Zobacz, co fajnego zrobili niedawno nasi przyjaciele. Zainspiruj się i też coś stwórz.

Vans i National Geographic prezentują wspólną kolekcję obuwia i odzieży z okazji jubileuszu 130 lat nieustannego tropienia przygód. Kolekcja celebruje długą tradycję poszukiwań i opowiadania historii przez National Geographic.

BRIGHTON ZEUNER COLLECTION

Powiew klasyki dla nowoczesnych skejterek!

KUPUJ TERAZ

NOWOŚCI

Klasyczne kolory dla młodych duchem

KUPUJ TERAZ

ULTRARANGE GLIDE DLA DZIECI

Lekka amortyzacja, wytrzymałość i przyczepność dla maluchów

KUPUJ TERAZ

COMFYCUSH LACE MIX

Dzięki miękkim butom ComfyCush Era możesz oddać się kreatywności, nie zapominając o wygodzie.

KUPUJ TERAZ

WEDŁUG KATEGORII

Bądź na bieżąco

Najnowsze wiadomości