Vans

PREZENTY DLA CIEBIE
I CAŁEJ EKIPY

Jeśli szukasz idealnego prezentu na te święta, przyda Ci się pomocny prezentownik Vans. Z przemyślanego asortymentu prezentów dla mężczyzn, kobiet i dzieci wybierzesz coś dla każdego, niezależnie od stylu czy osobowości. W tym roku z łatwością obdarujesz wszystkich ze swojej listy, bez względu na budżet.

NAJPOPULARNIEJSZE PREZENTY

Vans

PREZENT DLA NIEGO

PREZENT DLA NIEJ

PREZENT DLA DZIECI

PREZENT DLA KAŻDEGO

COŚ ODPRĘŻAJĄCEGO

KUPUJ TERAZ

COŚ ODJAZDOWEGO

KUPUJ TERAZ

COŚ CIEPŁEGO

KUPUJ TERAZ

KARTA PODARUNKOWA

Niech sami wybiorą to, co najlepiej wyraża ich osobowość.

Vans

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE
SZUKANIA PREZENTÓW

Nie zawsze łatwo jest znaleźć idealny prezent, dlatego tutaj jesteśmy – żeby dać Ci kilka naszych najlepszych porad. Niezależnie od tego, czy szukasz prezentu dla mężczyzny, kobiety, mamy czy przyjaciółki, która ma już wszystko.

ZACZNIJ Z
WYPRZEDZENIEM

23:59

Każdy z nas kiedyś przez to przechodził: 25 grudnia szybko się zbliżają i, tak jak Ty, wiele osób szuka prezentów. Dlatego zacznij zakupy z wyprzedzeniem i daj sobie czas, żeby przeanalizować swoje opcje i pomysły. Dobrym miejscem, gdzie możesz zacząć szukanie prezentu, jest zakładka nowości oraz nasz zbiór kultowych prezentów. Znajdziesz tam dużo inspiracji, które rozbudzą Twoją kreatywność

POMYŚL O STYLU
OBDAROWYWANEJ
OSOBY

00:00

Upewnij się, że poświęcisz trochę czasu, żeby dowiedzieć się, co Twoi bliscy najbardziej lubią nosić na co dzień. Czy adresat Twojego prezentu woli klasyczny styl, czy może coś bardziej śmiałego?

MYŚL O
DOŚWIADCZENIACH

00:01

Następnym razem pomyśl o wspólnej przygodzie, którą planujesz z osobą, dla której szykujesz prezent. Na przykład, jeśli oboje lubicie snowboarding, fajnym prezentem będzie coś, co przyda się na Waszym kolejnym wyjeździe.